Sıkça Sorulan Sorular

1-) Sisteme giriş yapabilmeniz için, öncelikle MÜSİAD üyesi olmanız gerekmektedir. MÜSİAD üyesi iseniz sistemde kayıtlı olan mail adresinize gönderilen kullanıcı adı ve şifreniz ile sisteme giriş yapabilirsiniz.

2-) MÜSİAD'a yeni üye olduysanız, bilgileriniz güncellendikten sonra tarafınıza kullanıcı adınız ve şifreniz mail yoluyla iletilecektir.
1-) Giriş pop-up alanında bulunan Şifremi Unuttum alanından ilgili kullanıcı adınızı yazarak ilgili mail adresinize şifre sıfırlama bağlantısı gönderebilirsiniz.

2-) destek@emusiad.com mail adresine yazarak yardım alabilirsiniz.

3-) Sitemizin sağ alt köşesinde bulunan Canlı Destek ekibinden hafta içi 09:00 - 17:45, cumartesi 09:00 - 13:00 saatlari arasında yardım alarak şifre yenileme bağlantısı alabilirsiniz.
Kullanıcı adınız ve şifreniz MÜSİAD'a üye iseniz Müsiad üyelik sisteminde adınıza kayıtlı olan mail adresidir. Şifrenizi bilmiyorsanız Giriş pop-up alanında bulunan Şifremi Unuttum alanından ilgili kullanıcı adınızı yazarak ilgili mail adresinize şifre sıfırlama bağlantısı gönderebilirsiniz.
Yönetim panelinde bulunan, marka ekle menüsünden markanızı tanımlayabilirsiniz.
Sisteme giriş yaptıktan sonra ürünlerinizi ekleyebilmek için öncelikle mağazanızı aktif etmeniz gerekmektedir. Giriş yaptığınızda ilk olarak size tanımlanan firma alanını düzenleme sayfası görünecektir.
  • Bu sayfada sağ üstte Mağazayı Aktif Et butonuna tıkladığınızda ilgili firmanıza ait olan mağazınızı aktif etmiş olacaksınız. Daha sonra Firmanıza bağlı olan mağaza adını yazabilir ve site linkini verebilirsiniz.
  • Mağaza bilgilerini güncelledikten sonra sol menüde açılan mağaza menülerinde mağazanıza ait kategoriler oluşturunuz
  • Kategori oluşturduktan sonra yeni ürün ekle menüsünden ürün ekleyebilirsiniz.
  • Ürün ekle sayfasında eMüsiad sistemde görünmesini istediğiniz kategoriyi seçiniz.
  • Ekleme sayfasından yine kendi oluşturduğunuz kategoriyi ve markayı da seçerek ürün bilgileriniz girerek ürün kaydı oluşturabilirsiniz
Sisteme Giriş yaptıktan sonra sol menüden yeni yetkili alanından firmanız için yeni yetkili atayabilir ve kendisine süper yetkili yetkisi vererek hesabınıza tanımlı olan tüm işlemleri yapabilmesini sağlayabilirsiniz.

Aradığınız Cevap Bulunmuyorsa

destek@emusiad.com Mail Adresinden Yardım Alabilirsiniz.